středa 30. prosince 2015

Poslední letošní příspěvek

Smrt je konec. Smrt je jistota. Vždycky jsem si myslela (chtěla jsem si myslet, nechtěla jsem si nic jiného myslet, nechtěla jsem nic jiného vědět), že člověk tak nějak usne a je konec. Po té, co jsem zažila tatínkovu smrt téměř v přímém přenosu, dívám se na ni jinak. To se nedá předat. Ale bylo to zlé.
Daleko víc jsem se však přiblížila k mamince a když jsem zjistila, že málem přišla o všechny doklady jen proto, že má problém s měněním kabelek, rozhodla jsem se, že jí k vánocům ušiju kabelkový organizér. No, málem jsem to nestihla. Taky to není na chlubení. Je tam mnoho chyb, ale potvora čas mi to lépe nedovolil.Čas vánoční si žádal ušití dárků pro kolegyně. Ani ty nejsou moc ke chlubení.  Kdyby bylo víc času, vypadalo by to jinak. A to jsem se ještě snažila nafotit postup. No, opravdu tak dobrá nejsem


Ale je známá věc, že na to, co máme rádi, si čas najdeme. U mě je to zrovna tak a tak jsem si v hektických dnech našla čas na Bětku. Už jsem se na ni dlouho chystala, ale neměla jsem tu pruhovanou látku na legíny.  A to už je poslední moje "dílo" tohoto roku. Mějte hezké a ještě hezčí dny v příštím roce.


7 komentářů:

 1. Věru, i Tobě krásný nový rok 2016 a tvé výrobky jsou dokonalé...Inka

  OdpovědětVymazat
 2. Věruško, výrobky jsou moc pěkné. Vždy se cení, že jsou šité s láskou. Do nového roku Ti přeju vše dobré, hodně zdraví, štěstí, ostré jehly a pevnou nit. Marie

  OdpovědětVymazat
 3. Věruško, přeji ti v novém roce, zdraví, štěstí a pohodu. Vše jsem zažila jako ty, jen to bylo obráceně. Mám tatínka a jsem šťastná, že je stále se mnou.
  Iva

  OdpovědětVymazat
 4. Šťastný nový rok i Tobě ♥
  Ajka

  p.s. Máš to moc pěkné:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Věrko, taštičky jsou nádherné...
  Pilea - říkám jí pileuška - se má k světu (abych to nezakřikla)...
  Přeji krásný nový rok a hodně radosti z šití i z kytiček !
  Jarka

  OdpovědětVymazat
 6. Věruško, krásný nový rok, bude zase lépe! Ale naprosto tě chápu, miluji mé rodiče a vážím si toho, že je mám!

  OdpovědětVymazat
 7. Jů, no zrovna o tom píšu, že pouzdra miluji! A Ty je děláš ve velkém! Jsi šikovná a pracovitá. :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji, že jste se u mě zastavili.